Regrese

Regrese

Regresní terapie

Regresi lze také popsat jako cestu zpět do naší minulosti ať už blízké nebo vzdálené. To podle toho kde potíže, které nás trápí vznikly. Cílem je najít příčiny těchto potíží a zpracovat je tam kde vznikly. Takto je možné zbavit se různých bloků a traumat z minulosti, které nám v současné době způsobují fyzickou nebo psychickou bolest, ale i různých omezení, strachů atd. Regrese je ještě mnohem víc. Je to také cesta k sebepoznání, duchovnímu růstu, odbourávání karmy, posilování a získávání různých schopností. Ke zvyšování sebedůvěry i k novým poznatkům. Regrese má široké pole působnosti, psát bych mohla ještě dlouho, ale nejlepší je vlastní prožitek.

Co se dá říct o regresi ještě jinak

Vše, co máme z naší minulosti uloženo v našem podvědomí, v našich buňkách… ovlivňuje náš osud, náš současný život i životy budoucí. Čím více poznáme, co nás ovlivňuje z podvědomí. Čím více si zpracujeme negativní nevědomé obsahy v podobě různých omezujících myšlenek (např.: Nepůjde mi to, to se nenaučím, nestojím za nic…), psychických a fyzických bolestí, traumat atd., tím více jsme schopni řídit svůj osud, svůj život vědomě. Tím lépe se nám bude dařit, prožijeme více štěstí a můžeme svůj život lépe směřovat tam kam chceme.

V čem regresní terapie pomáhá?

Kromě řešení Vašich fyzických a psychických potíží( podrobnější příklady najdete v sekci V čem Vám mohu pomoci ) se o sobě díky regresní terapii dozvíte nové, zajímavé a užitečné informace, které Vás ve Vašem životě mohou posunout o velký kus dopředu.

Jak regrese působí?

Zvýší se Vám vaše životní síla a mnozí z Vás se dostanou na místa, kam by se jinak nikdy nedostali. Někteří z Vás v sobě po sezení regresní terapie objevují talenty a vlohy o kterých neměli ani tušení. Jiní zase dostávají nový elán a nové nápady do dalšího žití. Zbavujete se nánosů smutků, křivd, bolestí a trápení, které jste si v životě nastřádali, tím se Váš život stává radostnějším a snadnějším.

Po regresi se obvykle dostavují pocity lehkosti a mnozí zažívají pocity obrovského uvolnění. Ti z Vás, kteří neví kudy kam nebo dokonce ztratili chuť žít, přišli o někoho, kdo byl blízký jeho srdci, moc dobře vědí, kolik nepříjemných pocitů, emocí a bolestí si v sobě nesou. Všechny tyto potíže lze velmi dobře zpracovat pomocí regresní terapie.

Více na téma regrese – regresní terapie najdete na mých videích.

Spustíte je kliknutím na obrázek

Na prvním odkazu najdete video o regresní terapii (o tom, co regrese je, jak funguje..), zatímco na druhém videu může shlédnout rozhovor nejen o regresi, ale i dalších způsobech, které používám.